• חדש
מקלחת מושב מתכוונן מקלחת ספסל מקלחת כיסא מקלחת להשתמש עבור אמבטיה בטיחות לנכים, נכים, קשישים וקשישים,

מקלחת מושב מתכוונן מקלחת ספסל מקלחת כיסא מקלחת להשתמש עבור אמבטיה בטיחות לנכים, נכים, קשישים וקשישים,

Rating 
ILS 40.90

כמות
במלאי

את מקלחת כיסא בקלות מתקפל כאשר אתה צריך זה ולגבות על קיר כאשר אתה לא קל משקל ועמיד, בנוי עם נירוסטה, את קל משקל מקלחת שרפרף מסגרת תומך עד 330 קילו (150 ק ג). את קל משקל מסגרת הוא בקלות נייד לנוחות הוסיפה. מועיל בחדר האמבטיה לקשישים קשישים, נכים, בריאטריים, נכים, פצועים ואחרים שרוצים לשבת בזמן הרחצה. על פי עיצוב ארגונומי מושבים, אנשים לשבת ונוח יותר,מושב הרחבת עיצוב,להגדיל את שטח עבור פעילויות,מתאים לקבוצות שונות של אנשים. להגדיל בטיחות ונוחות שלך אמבטיה ומקלחת אזור על ידי התקנת זה שימושי שמירת מקום אמבטיה מושב. זה מקלחת שרפרף מיועד נכים, קשישים, בהריון או אחרים לא נוח אדם. עם נוח ובטוח לשימוש יומיומי.מפרט : סוג פריט : גובה מתכוונן מקלחת שרפרף / מקלחת כיסא / אמבט ספסלהתאמה גובה ונמוך : 35~47 סנטימטר שאינו מתכוונן : 41 סנטימטר כוס יניקה מתכוונן : 41~47 סנטימטר צבע : לבןשיטת ניקוי : רטוב בד לשפשף, יבש באופן טבעימקסימום עומס קיבולת : 150 קילו (330.7 ליברות)רשימת חבילה : 1 איקס מקלחת שרפרף, אמצעי זהירות, מוצר זה רק מוכר מקלחת צואה, ואינו מכיל אחרים מוצר תמונות.כאשר מדידה באופן ידני, את מוצר גודל עשוי להראות שגיאה פיזית של 1-5 סנטימטר בשל אור חזק, מוצר זה יהיה לייצר הבדל בצבע מסוים.

מאפיינים מוצהרים

Item Type:
Height Adjustable Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Adjustable Height and Low:
35~47Cm
Non-Adjustable:
41Cm
Suction Cup Adjustable:
41~47Cm
Color:
White
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
150 Kgs (330.7Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool:
【Precautions】:
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures.:
When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm:
Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding!:
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website.:
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

ההצעות הטובות ביותר