• חדש
אגוזי מסמרת מתכתיים 60 יחידות, אגוזי הכנס הברגה מנירוסטה-למחברים מכניים לרהיטים, גוון זהב

אגוזי מסמרת מתכתיים 60 יחידות, אגוזי הכנס הברגה מנירוסטה-למחברים מכניים לרהיטים, גוון זהב

Rating 
ILS 62.80

כמות
במלאי

[1] : תחול על - מסמרת אגוז משמש עבור מתכת צלחות או שאינו מתכתי, עץ וצלחות אחרות בבנייה למגורים, ויכול גם לשמש בהרכבה של רהיטים, ביתי דק ברזל ארונות, ציוד פגזים, אחרים מכונה אור תעשייתי מוצרים [2] : מפרט - גודל חוט : מ '5(קוטר); גודל חור מקדחה : 7 מ"מ/0.28"(ח); אורך : 13 מ"מ/0.51" (ליטר); קוטר חיצוני של הראש : 10 מ "מ/0. [3] : עיצוב - את מסמרת אגוז נועד לפתור את הבעיה כי החומר הוא דק מדי כדי לעבד את חוט. זה צריך להיות מרותק עם פנאומטי או יד מסמרת כלי. שיני האום נלחצות לתוך הצלחת על ידי כוח חיצוני כך שהפריפריה של החור מעוותת, והאובייקט המעוות נלחץ לתוך חריץ המדריך. זה משיג את אפקט הנעילה. [4] : יתרון - כל שימוש נירוסטה חומר, קשיות גבוהה, ללא חלודה, ללבוש התנגדות, ומושלם קורוזיה התנגדות. החלף את אום הריתוך המסורתי, פצה על הבעיה של יריעת מתכת, ריתוך צינור דק וניתן לטנות. [5] : להתקין - את מסמרת אגוז נועד לפתור את הבעיה כי החומר הוא דק מדי כדי לעבד את חוט. זה צריך להיות מרותק עם פנאומטי או יד מסמרת כלי. שיני האום נלחצות לתוך הצלחת על ידי כוח חיצוני כך שהפריפריה של החור מעוותת, והאובייקט המעוות נלחץ לתוך חריץ המדריך. זה משיג את אפקט הנעילה. תחול על-מסמרת אגוז משמש עבור מתכת צלחות או שאינו מתכתי, עץ וצלחות אחרות בבנייה למגורים, ויכול גם לשמש בהרכבה של רהיטים, ביתי דק ברזל ארונות, ציוד פגזים, אחרים מכונה אור תעשייתי מוצרים.

מאפיינים מוצהרים

Material:
Stainless Steel
Color:
Gold Tone
Head Type:
Flat Head
Body Design:
Knurled
Thread Size:
M5(D)
Drill Hole Size:
7mm/0.28(D)
Length:
13mm/0.51(L)
Head Outer Diameter:
10mm/0.39(D)
QUANTITY INCLUDED - 60pcs x Rivet Nuts:
ADVANTAGE - All use stainless steel material, high hardness, no-rust, wear-resistance, and perfect corrosion resistance. Replace the traditional welding nut, make up for the problem of metal sheet, thin tube welding and fusible.:
INSTALL - The rivet nut is designed to solve the problem that the material is too thin to process the thread. It needs to be riveted with a pneumatic or hand rivet tool. The teeth of the nut are pressed into the plate by an external force so that the periphery of the hole is deformed, and the deformed object is pressed into the guide groove. This achieves the locking effect. :

ההצעות הטובות ביותר